No.: 200758Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 14:06
Current price: 300 CZK (13 €)
Přístav s loděmi
No.: 279354Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:26
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Přístav s loděmi
No.: 279355Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:28
Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha
No.: 282217Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 30. 07. 2024 15:46
Current price: 500 CZK (21 €)
No.: 281780Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:30
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Zátiší s ovocem a džbánkem
No.: 276808Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
George a Mária International Show
No.: 282495Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:12
tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Potok
No.: 282494Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:13
olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Loď
No.: 282493Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:14
tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Stařenka
No.: 282492Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:15
Current price: 300 CZK (13 €)
Polní krajina
No.: 282503Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:38
pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Menčice
No.: 282502Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:39
akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Stará stodola ve Zdelově
No.: 282501Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:40
tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
No.: 281917Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:41
Current price: 100 CZK (5 €)
Statek mezi stromy
No.: 281859Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:42
Current price: 700 CZK (30 €)
Luční krajina
No.: 281835Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:43
Current price: 100 CZK (5 €)
U řeky
No.: 281836Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:44
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Krajina s řekou
No.: 259348Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:45
Current price: 200 CZK (9 €)
No.: 282512Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:27
lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
S kohoutem a květinou
No.: 282521Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:05
Current price: 400 CZK (17 €)
S pávem a píšťalou
No.: 282520Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:06
Current price: 400 CZK (17 €)
Rybáři
No.: 274415Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:07
Current price: 400 CZK (17 €)
Venkovská scéna
No.: 268777Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:19
Current price: 1.600 CZK (67 €)
České umění XIX. století
No.: 267382Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:35
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)