No.: 38

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:16

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Podzimní krajina

    No.: 42

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:24

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Zřícenina v lesích

    No.: 62

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 15:04

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    No.: 98

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 16:16

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Lesní zátiší

    No.: 112

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 16:44

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Krajina s potokem

    No.: 118

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 16:56

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Stromy

    No.: 119

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 16:58

    kolorovaný lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji několik drobných dírek v papíru,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Art Brut v Českých zemích

    No.: 251322

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 18:38

    tisk, plakát, 2008, 84 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu umění Olomouc,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Bob Dylan

    No.: 252459

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:18

    tisk, plakát, formát A1 cm, vydala Sekce mladé hudby,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Dámy v kloboucích

    No.: 253781

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:24

    litografie, 29,7 x 21 cm, DU 6. barevná příloha ku novým Pařížským Módám, papír lehce zažloutlý, uprostřed přeložen, místy lehce pokrčen, PN u okraje tmavší skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár v kloboucích

    No.: 253783

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:26

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 11 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma s korunkou

    No.: 253784

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:28

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy s kožíšky

    No.: 253785

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:30

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na pravé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    No.: 253786

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:32

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na levé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v rukavičkách

    No.: 253787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:34

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, na pravém okraji nažloutlý flek (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár při rozhovoru

    No.: 253788

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:36

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 11,3 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Samota

    No.: 253844

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:48

    olej, karton, 14,5 x 16 cm, rám, mírně poškozeno,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Sběr úrody (PF 1939)

    No.: 254049

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 20:00

    litografie, 1938, 18,7 x 12,5 cm, značeno Ld v tisku K. , na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: Mír a štěstí do Nového roku přeje Aug. Bartoš., zažloutlý papír, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    No.: 254051

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 20:02

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Typo

    No.: 254189

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 20:28

    tisk, plakát, 1986, formát A1 cm, plakát k výstavě užité grafiky a typografie, na zadní straně profily autorů- slouží zároveň jako katalog výstavy, plakát přeložen na dvanáctiny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Sv. Jiří

    No.: 254656

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 20:42

    glazovaná pálená hlína, 35,5 x 25,5 cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Šlechtic a poddaný

    No.: 257020

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:14

    dřevoryt, 4 x 9 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Stromy

    No.: 257025

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:16

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 257899

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:28

    lept, 1944, 9,8 x 8,5 cm, vzadu popsáno, mírně zažloutlý papír, na papíře skvrny,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Neznámy autor

    Alexander von Humboldt

    No.: 257903

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:36

    kolorovaná mědirytina, 12,8 x 10,1 cm, mírně zažloutlý papír, LH v rohu papíru skvrnka od modré barvy,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    T.G.Masaryk

    No.: 250808

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 08. 2021 14:41

    lept, 13,1 x 9,2 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Plod

    No.: 258009

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 08. 2021 15:18

    dřevořez, 9,4 x 4,9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Dívka na pelikánu

    No.: 258027

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 08. 2021 15:36

    reprodukce, 11,7 x 5,7 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Typografický ateliér

    No.: 239215

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:28

    litografie, 10,9 x 21,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Návrhy na pohlednice

    No.: 235142

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:29

    2xx akvarel, papír, 13,5 x 20,5 - 12 x 17 cm, 1x na zadní straně značeno razítkem Pekárkovy sbírky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)