Hradčany, pohled se strany východní

    No.: 1092

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 14:15

    pastel, dřevoryt, papír, 23,2 x 32,8 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Malou Stranu a mostní věže Malostranské

    No.: 1095

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 14:18

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 24,7 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vojna

    No.: 1096

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 14:19

    návrh na plakát, kombinovaná technika, 41,9 x 29,6 cm, text: uvádí komorní divadlo E. F. Burian, mírně zašpiněný papír, při levém okraji mírně natržený, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Fotoatelier Club Karel Bízek

    No.: 1098

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 14:21

    plakát, 29,5 x 39,5 cm, mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Výstava exlibris

    No.: 1099

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 14:22

    plakát, 1964, 43 x 30 cm, mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Franz Kafka 89 - přehlídka mladého divadla

    No.: 1101

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 14:24

    tisk, plakát, 1989, formát A2 cm, při okrajích drobná natržení papíru, ohnuté rohy,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    DG 307 s podpisy

    No.: 1103

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 14:26

    tisk, plakát, formát A3 cm,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

    Expolingua Praha 94

    No.: 1105

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 14:28

    tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k III. mezinárodnímu veletrhu jazyků, kultury a vzdělávání, 1994,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Svatý Jan Nepomucký

    No.: 1175

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 15:38

    chromolitografie, 40 x 28 cm, rám, mírně zašlé, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Dostaveníčko

    No.: 1176

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 15:39

    litografie, 48,5 x 39,5 cm, vyřezávaný dřevěný rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Porážka francouzů v Holandsku

    No.: 1184

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 15:47

    mědirytina, 31 x 39,2 cm, papír uprostřed přeložen, na papíře místy zažloutlé skvrny,

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Dopis

    No.: 1187

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 15:50

    mědirytina, 23,4 x 18,2 cm, zažloutlý papír, místy z malinkými nepatrnými flíčky, na pravém okraji natržen 3 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    No.: 1190

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 15:53

    lept, 6,2 x 7,3 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Palermo

    No.: 1192

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 15:55

    mědirytina, 10 x 15 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Camellia japonica

    No.: 1193

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 15:56

    ručně kolorovaná litografie, 33 x 26 cm, přehnuté rohy papíru,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Illicium floridanum lin.

    No.: 1194

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 15:57

    ručně kolorovaná litografie, 30 x 28 cm, na papíře zahnědlé skvrnky ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Platea et Templum Scotorium Viennae

    No.: 833

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 05. 2021 15:00

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    LÁbbaye de Port Royal des Champs, Paris

    No.: 832

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Le Chateau de Vincennes prés Paris

    No.: 831

    kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír,

    A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

    No.: 830

    kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published acording to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír,

    Maison de Plaisance du Grand Seigneur á Constantinople

    No.: 829

    kolorovaná rytina, 18. století, 24 x 37,6 cm, DU značeno: A Paris chez Basset rüe S. Jacques, zašpiněný papír,

    Vue du Chateau des Jardins de Fontainebleau

    No.: 828

    kolorovaná rytina, 18. století, 20 x 41 cm, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír,

    Vue du Grand Canal du Palais Balbori - Benátky

    No.: 827

    kolorovaná rytina, nalepeno na kartonu, 18. století, 26,7 x 39,6 cm, zažloutlý papír, při okrajích hnědé skvrnky,

    Saul / Judita a Holofernes

    No.: 814

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    2x kolorovaná mědirytina na ručním papíře, 24 x 15 / 24 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    China draw

    No.: 804

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    tisk, barvy, 176 x 95 cm, značeno PU pečetí, zažloutlý papír, na papíře patrné rýhování po svinutí svitku, při horním okraji skrvny od vody, 2 x natrženo,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Námořní bitva

    No.: 798

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen,

    Dámská a pánská obuv Jan Papoušek

    No.: 789

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    kombinovaná technika, koláž, papír, 26 x 19,5 cm,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Drogerie u Radnice Otakar Reichl

    No.: 788

    kombinovaná technika, koláž, papír, 26,2 x 19,8 cm, při levém okraji zašpiněný papír,

    Grace Kelly

    No.: 782

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    plakát, 48,5 x 38 cm, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Ava Gardner

    No.: 781

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Current price: 800 CZK (32 €)