Různí autoři
Drobná korespondece
No.: 766Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 300 CZK (13 €)
Ota Janeček
Dopisy
No.: 767Auction price: 6.000 CZK (250 €)
konvolut, soukromé dopisy O. Janečkovi od své budoucí ženy Oliny Hartmannové, cca 90 dopisů a lístků, dopisy od svých přátel, úřední psaní a pozvánky, dopis od Josefa Sudka, dopis E. Fillovi, korespondenční lístek od J. Lieslera, pozvánka s podpisy výtvarníků (Sklenář, Liesler, Herčík aj.) a s drobn…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Alena Ladová
(1925-1992)
Drobná kolekce podpisů, korespondence a originální kresby Aleny Ladové
No.: 768Auction price: 1.000 CZK (42 €)
podpis, akvarel, papír, 1976 - 78, sign. Alena Ladová, kolekce obsahuje korespondenci panu Miroslavu Moravci, podepsanou Alenou Ladovou a Josefem Ladou mladším, 1x originální podepsaná kresba Aleny Ladové a 1x tištěný památní lístek Josefa Lady, rozměr celku 36 x 27 cm, the disciple of K. Tondl at T…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
více autorů
Konvolut podpisů osobností české literatury
No.: 769Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Konstantin Biebl
(1898-1951)
Fotografie s podpisem
No.: 770Auction price: 700 CZK (30 €)
fotopohlednice s podpisem, 14 x 19 cm, pův. fotogr. pohlednice s vlast. podpisem vydal V. J. Krýsy, Plzeň, foto Langhans, Praha, lehce zašpiněno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Petr Bezruč
(1867-1958)
Rukopis s podpisem
No.: 771Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Vilém Závada
(1905-1982)
Autogram
No.: 772Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Jan Nebeský
(1880-1944)
Rukopis s podpisem
No.: 773Auction price: 300 CZK (13 €)
rukopis, papír, 7 x 12 cm, rukopis s podpisem na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohumil Říha
(1907-1987)
Podpis
No.: 774Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)
Karel Marysko
(1915-1988)
Rukopis s podpisem
No.: 775Auction price: 500 CZK (21 €)
podpis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena jen v horní části, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Gusta Fučíková
(1903-1987)
Autogram
No.: 776Auction price: 300 CZK (13 €)
autogram, papír, 34 x 24 cm, podpis na pap. kartičce, kart. i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Pýcha
(1914-1988)
Rukopis s podpisem
No.: 777Auction price: 300 CZK (13 €)
rukopis, papír, 34 x 24,5 cm, podpis na volném listu, přiložená fotografie z části nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina
Current price: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sucharda
(1884-1968)
Autogram
No.: 778Auction price: 300 CZK (13 €)
podpis, papír, 16 x 11 cm, podpis na pohlednici, pohlednice s podpisem i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Dědina
(1870-1955)
Kresby a pohlednice
No.: 779Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Hanuš Bohman
(1903-1980)
Kresba a rukopis
No.: 780Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Adina Mandlová
(1910-1991)
Konvolut materiálů
No.: 781Auction price: 1.000 CZK (42 €)
., konvolut obsahuje: zkorigovanou strojopisnou verzi dopisu dětem pravděpodobně z Domova spisovatelů v Dobříši, kde pobývala ve stáří v letech 1990-91, s vlastnoručními vpisky a podpisem Adina, obálka přiložena; vánoční přání Janu Domabylovi a jeho manželce Shildě z roku 1983, signováno Ben + Adina…
Hanuš Bohman
(1903-1980)
Svatopluk Šebek
No.: 782Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Václav Černý
(1929-2001)
Rukopis s podpisem
No.: 783Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Jindřich Jindřich
(1876-1967)
Konvolut podpisů
No.: 784Auction price: 500 CZK (21 €)
tuš, papír, 34 x 24 cm, soubor podpisů hudebního skladatele Jindřicha Jindřicha, 3x rukopis s podpisem na pap. kartičce, 1x podepsaná kabinetní fotografie, 2x přiložená fotografie, vše nalepeno na papíře, 1x přiložená volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážd…
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Bohuslav Foerster
(1859-1951)
2x rukopis s podpisem
No.: 785Auction price: 300 CZK (13 €)
tuš, papír, 34 x 24 cm, rukopis s podpisem a přiloženou pohlednicí nalepen na papíře, volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Jan Kubelík
(1880-1940)
Fotografie s podpisem
No.: 786Auction price: 500 CZK (21 €)
2x podpis, 23,5 x 17 cm, fotografie umělce s věnováním a podpisem, podpis na pap. kartičce nalepené na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
více autorů
Čeští hudební skladatelé
No.: 787Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)
Umberto Urbano
(1885-1969)
Rukopis s podpisem
No.: 788Auction price: 400 CZK (17 €)
tuš, papír, 6 x 15 cm, podpis na kart. papíru, kart. i fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
více autorů
Hudebníci a operní pěvci
No.: 789Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Ema Destinová
(1878-1930)
Fotografie s podpisem
No.: 790Auction price: 3.000 CZK (125 €)
podpis, fotografie, 13,5 x 8 cm, podpis na fotografii E. Destinnová, r. 1925, foto Ionka, Zagreb, zadní strana nese zbytky nalepeného papíru, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Vítězslav Novák
(1870-1949)
Fotografie s podpisem
No.: 791Auction price: 350 CZK (15 €)
podpis, fotografie, 13,5 x 8,5 cm, 1x fotografie s podpisem a štítek s podpisem, nalepeno na papíře, 1x volná podepsaná fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Lubomír Přibyl
(1937)
Dopis s podpisem
No.: 792Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)
Jiří Kotalík
(1920-1996)
Korespondence
No.: 793Auction price: 400 CZK (17 €)
5x dopis s podpisem, 30 x 21 cm, 5x dopis s podpisem J. Kotalík, 1x dopisní obálka, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Antonín František Stehlík
(1921-1989)
Narozeninové přání
No.: 794Auction price: 300 CZK (13 €)
tuš, papír, rukopis, 20,5 x 29 cm, sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Otakar Nejedlý and F. Šindelář
Current price: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Kristián Blahník
(1888-1934)
Korespondence, fotografie, kresby
No.: 795Auction price: 2.000 CZK (84 €)