Richard Marynčák
Sfinga, již nazýváme světem
No.: 529Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 500 CZK (21 €)
Richard Marynčák
Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy
No.: 528Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Tělo (Spisy IV.)
No.: 527Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Robert Louis Stevenson: Putování s oslicí do hor
No.: 513Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
G.K. Chesterton: Klub podivných živností
No.: 511Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Jiří Karásek ze Lvovic: Zazděná okna
No.: 499Auction price: 500 CZK (21 €)
Bibliofilie, obálka, frontispis, dvoubarevný titul, 63 vinět a v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, edice Čeští autoři, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1912, pův. brož, 86s., lehce pokrčené přesahy obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of F…
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Vladimír Thiele: Navečer
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vzpomínky bibliotekáře a bibliofila Bohumíra Lifky
No.: 492Auction price: 500 CZK (21 €)
Bibliofilie, 2x sign. rytina J. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1997, sest. P. Kneidl, ob. a typ. M. Albich, 650 výtisků, volné listy v obálce, 15s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academ…
Current price: 500 CZK (21 €)
Břetislav Štorm
(1907-1960)
Franz Herwig: Svatý Šebestian z Weddingu
No.: 665Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, výzdoba B. Štorm, 9. sv. edice Philobiblon, vydal L. Kuncíř, Praha 1930, Ex. 12/100 Van Gelder, 29 s., brož, drobné skvrny na papíře, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Mariana Alcoforado: Portugalské listy
No.: 662Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
František Bílek
(1872-1941)
Otakar Březina: Hudba pramenů
No.: 649Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Dílo Rudolfa Majera
No.: 643Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, lept V. Silovský, vydal Arthur Novák, Praha 1927, Ex. 49/135, 128 s., polopergamen. vazba, vybledlé okraje, lehce odřené rohy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The …
Current price: 500 CZK (21 €)
František Bílek
(1872-1941)
Jakub Deml: Moji přátelé
No.: 680Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Michal Mareš: Přicházím z periferie
No.: 729Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, podpis M. Mareše, ilustrace Zd. Rykr, vydala Revolta, Praha 1925, Ex. 59/1000 na holandském papíru, 83 s., karto vazba, při okrajích odřená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Herben
(1857-1936)
T. G. Masaryk
No.: 717Auction price: 500 CZK (21 €)
3x kniha s podpisem, 15 x 11,5 cm, autorem podepsané tři svazky, vyd. SVU Mánes, r. 1928, edice Zlatoroh, pův. vazba, 1007s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Milostná píseň
No.: 710Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, 17 x 12,5 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1954, pův. clpl. vazba s obálkou, 8717 x 12,5s., obálka opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Odlévání zvonů
No.: 709Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, 17 x 12 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1967, pův. clpl. vazba s obálkou, 63s., obálka opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
více autorů
Hanzelka, Zikmund: Afrika snů a skutečnosti
No.: 707Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Svěrák Smoljak
Filmové komedie
No.: 705Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podp. na patitulu Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak, vyd. Kruh, Hradec Králové, 1991, pův. clpl. vazba s ob., 191s., ob. opotřebena, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Ladislav Mňačko
(1919-1994)
Kde končí prašné cesty
No.: 703Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podp. s věn. na tit. listě L. Mňačko, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1963, pův. clpl. vazba s ob., 197s., lehce opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Kahuda
(1965-2023)
Exhumace
No.: 702Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podp. s věn. na tit. listě V. Kahuda, vyd. Petrov, Brno, 1998, pův. brož, 144s., lehce očetá, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Kahuda
(1965-2023)
Veselá bída
No.: 701Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podp. s věn. na patitulu V. Kahuda, vyd. Petrov, Brno, 1997, pův. brož, 136s., lehce očetá, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Hanuš Bohman
(1903-1980)
Kresba a rukopis
No.: 780Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
3x dopisnice
No.: 42Auction price: 500 CZK (21 €)
dopisnice, 3ks dopisnic podle amerických revolučních posters mistra V. Preissiga a s jeho svolením, texty citace E. Beneše, M. Hodži a výkon. výboru Čs. obce legionářské, nedat. (1938), velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and…
Current price: 500 CZK (21 €)
Různí autoři
Skupina Ra (6. svazek edice)
No.: 246Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Petr Kropotkin: Mladým lidem
No.: 240Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Jules Romains: Na březích Villette
No.: 238Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
S.K. Neumann: Ať žije život!
No.: 237Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Dobře to dopadlo aneb Tlustý pradědeček, lupiči a detektivové
No.: 394Auction price: 450 CZK (19 €)
Current price: 450 CZK (19 €)