-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka u stolu
No.: 31Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:30
litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
No.: 909Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:53
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1984, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
No.: 910Auction price: 330 CZK (14 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:54
kniha, 2x podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 330 CZK (14 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Dvojí křídla
No.: 911Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:55
kniha, podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1988, pl. s ob., 295s.., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Z ilustrací k básním F. Villona
No.: 1180Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:24
lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Xenofón: Historie krásné Pantheie
No.: 1335Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:59
bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, úprava M. Honc, tisk Dřímalové, 3. sv. edice Polyhymnia a 10. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1974, pův. brož v ob., ex. 5/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Herber Blokland: Vzpomínka na Ludmilu Jiřincovou
No.: 436Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pevná vazba, rozměr 25 x 18, 3 x lept L. Jiřincová, vše sign. DU L. Jiřincová, rozměr 15 x 11,5 cm, vše sign. DU L. Jiřincová. Vydal Arethusa Pers, u příležitosti 75. narozenin L. Jiřincové., the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Písně ostrovů a bídy
No.: 624Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, litografie L. Jiřincová, upravil a vydal F.J. Müller, Praha 1942, 20 sv. edice Krásná užitková kniha, 300 výtisků, losincký papír, nestr., karton vazba s refiéfem, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
P. Režný: Villon očima Ludmily Jiřincové
No.: 603Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu, linořez na ob. L. Jiřincová, v závěru soupis villonovských prací L.J., příloha Zpráv SČB, úprava Jos. Hrachovina, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, orig. brož všitá do kartonové vazby s ob., ex. 400, 26s., velmi dobrý stav, Prov…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Písně ostrovů a bídy
No.: 591Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4x litografie (3x sign.!), kresba na vazbě a podpis v tiráži L. Jiřincová, parafráze starořec. básníků a podpis v tiráži Jaroslav Pokorný, 20.sv. edice Krásná užitková kniha, upravil a vydalF. J. Müller, Praha 1942, orig. kartonová vazba, ex. 58/300, 112s., papír Ullersdorf, velmi dobrý…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Karel Bednář: Očarované lodi
No.: 3Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, rozměr A5, papírový přebal, 1937, 6 kolorovaných leptů od L. Jiřincové, vše signováno'.. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Gottwaldově v nákladu 60 ks, tento má číslo 2, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
No.: 281555Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:58
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
No.: 281556Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:59
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
No.: 281557Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:00
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
No.: 281558Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:01
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
No.: 281559Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:02
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
No.: 281560Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:03
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
No.: 281561Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED