Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Z Goethova odkazu
No.: 342Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, lept, úprava a návrh vazby V.H. Brunner, vydal L. Bradáč, Praha 1916, překlad Ot. Fischer, 78 s., cl. kožená vazba se zlaceným písmem, zl. ořízka, na hřbetu poškozená, dole asi 1 cm chybí, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Roubalik, Bukovac …
Current price: 300 CZK (13 €)
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Ot. Theer: Faëthón
No.: 340Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, úprava a návrh vazby V.H. Brunner, vydal Fr. Borový, Praha 1916, svázal A. Jelínek, 65 s., cl.kožená vazba se zlaceným reliéfem, místy odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Roubalik, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Jules Barbey d´Aurevilly: Stará milenka
No.: 530Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, úprava a vazba V.H. Brunner, vyd. Družstvo přátel Studia, Praha, 1924, ex. 20, pův. zdob. clkžn. vazba se zlacením, 364s., vybledlý hřbet, odřené okraje desek, celkově výrazněji zažloutlá, částečně rozvolněná přední předsádka, jinak ale dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of p…
Current price: 300 CZK (13 €)