Srnka

    No.: 18

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 14:16

    dřrevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD ČKA21, zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Rotterdam

    No.: 362

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 44,5 x 70 cm, sign. LD nečitelně, návrh dekorací pro nezjištěný film natáčený ve filmových ateliérech Barrandov, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Koně

    No.: 349

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Kvetoucí akt

    No.: 70

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 15:28

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vlající žena

    No.: 68

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 15:32

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Klečící

    No.: 66

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 15:36

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Nahá dívka

    No.: 54

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 16:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Sedící akt zezadu

    No.: 43

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 16:22

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 1212

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 11. 2020 13:38

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Květiny a zátiší

    No.: 1232

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 11. 2020 13:58

    12 x akvarel, tužka, papír, 1954, 29,5 x 20,8 cm, skicák, kroužkový blok, mírně poškozené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Jeden kus života

    No.: 846

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 15:00

    40x kresba (převážně tuš, běloba, papír), 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Lední revue v Českých Budějovicích

    No.: 844

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Current price: 400 CZK (16 €)

    No.: 250383

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:07

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    V parku

    No.: 250384

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:08

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Lokomotiva

    No.: 250385

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:09

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Podzim

    No.: 250386

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:10

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Chlapec v čapce

    No.: 250387

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:11

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Podzim

    No.: 250388

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:12

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Váza

    No.: 250389

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:13

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Koupání II.

    No.: 236843

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 12. 2020 18:24

    lept, 16 x 24 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Koupání

    No.: 236842

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 12. 2020 18:25

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Obrana

    No.: 223382

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 12. 2020 18:26

    litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Loďky

    No.: 235854

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 12. 2020 18:27

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Horská krajina

    No.: 251007

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 18:45

    linoryt, 1969, 22 x 40 cm, sign. PD nečitelně, 10/180, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce v zasněžené krajině

    No.: 251006

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 18:46

    tempera, běloba, papír, 45 x 62,2 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Představy

    No.: 245453

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 18:47

    litografie, 1998, 48,7 x 32,5 cm, sign. PD Ji...?, na zadní straně razítko kamenotiskařské dílny LITOS

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 225461

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:00

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Hrušeň

    No.: 228531

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:18

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Loď Franklin

    No.: 237232

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:50

    Pražská ulice

    No.: 239075

    Planned termination: 07. 12. 2020 21:06