Karlův most

    No.: 226866

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:44

    litografie, 1991, 15,8 x 22 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    No.: 221928

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:45

    běloba, papír, 24 x 16,4 cm, monogr. PD K, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Žena v kroji

    No.: 220938

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:58

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Letní krajina

    No.: 225447

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:36

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, sign. PD, použito jako pohlednice, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    No.: 225455

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:38

    litografie, 1961, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 225461

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:40

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    No.: 227000

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:50

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:14

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Chalupa

    No.: 228550

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:16

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Váza s růží

    No.: 228798

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:18

    litografie, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU, č. 66/100,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Portrét dívky

    No.: 240789

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:26

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:28

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Kluk a dívka

    No.: 241009

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:32

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Zasněžené sousoší

    No.: 241035

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:38

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    No.: 242451

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:54

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 22:36

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Mlácení obilí

    No.: 243374

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 22:58

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 18:34

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Marina Stappen

    No.: 229972

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 18:36

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Podled na Kladno

    No.: 231338

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 18:44

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Pohled na Karlův most

    No.: 232926

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 18:54

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    No.: 232965

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:08

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Listy

    No.: 237069

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:48

    lept, 17 x 27,3 cm,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Kytice pivoněk

    No.: 243406

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 21:24

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Pohled na kostel od vody

    No.: 244519

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 22:02

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Karlovo náměstí

    No.: 245397

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 22:24

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 22:32

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 22:36

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Lokomotiva

    No.: 250385

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 19:34

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Sedící akt zezadu

    No.: 251149

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 20:02

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 80 CZK (4 €)