Potrtrét mladé dívky

    No.: 237425

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:13

    drawing ink, pencil, paper, 1974, 41,8 x 29,6 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Potrtét staršího muže

    No.: 237424

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:14

    drawing ink, paper, 1974, 41,8 x 29,6 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže s protáhlým obličejem

    No.: 237423

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:15

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže s dlouhými vlasy

    No.: 237422

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:16

    felt-tip pen, paper, 1974, 41,8 x 29,6 cm, signed LD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    No.: 237421

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:17

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét mladého muže

    No.: 237420

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:18

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Orange Pekoe

    No.: 235136

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:19

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: k CZK

    Vesnická zábava

    No.: 227635

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:20

    litografie, 31,2 x 42,5 cm, sign. PD nečitelně, 24/90, mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Ženy

    No.: 223622

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:21

    lept, akvatinta, mezzotinta, 2006, 16,6 x 12,6 cm, sign. DU nečitelně, 88/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Na stavbě

    No.: 206280

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:22

    drawing ink, paper, 1975, 32,8 x 28,2 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Les

    No.: 206279

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:23

    drawing ink, paper, 1975, 29,7 x 37,8 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 206278

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:24

    drawing ink, paper, 1975, 29,6 x 39,8 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dřevorubci

    No.: 206277

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:25

    drawing ink, paper, 1975, 41,1 x 29,1 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    V horách

    No.: 139887

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:26

    oil, carton, 16 x 23,5 cm, monogrammed RD illegibly, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Chalupa

    No.: 228550

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 19:54

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Wien I

    No.: 228826

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 19:56

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Ex libris Marina Stappen

    No.: 229972

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 20:04

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Brýle

    No.: 231259

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 20:10

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kleopatra

    No.: 232706

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 20:18

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Ptáčci

    No.: 232753

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 20:22

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 21:38

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Slunečnice

    No.: 243397

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 21:42

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kostelní věže

    No.: 243748

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 21:52

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Muž ze Slovácka

    No.: 244086

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 21:56

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 22:36

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 22:40

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    No.: 245904

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 22:48

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Z Nového světa

    No.: 246291

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 22:52

    Current price: 250 CZK (10 €)

    František Škroup 1801 - 1862

    No.: 246709

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 08. 2021 22:58

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 18:18

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 150 CZK (6 €)