Dámy u člunu

    No.: 1

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:02

    kolorovaná chromolitografie, 1896, 30 x 20,6 cm, DU Der Bazar, Illustrirte Damen-zeitung, Juni 1896; PD Berlin S.W.; LD P1.-204., lehce zažloutlý papír, uprostřed papír přeložen / lehce pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Šaty na promenádu / Moderní účesy

    No.: 2

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:04

    chromolitografie, 1896, 28,9 x 20,8 cm, DU Grosse Modenwelt, popis jednotlivých modelů šatů; PD Wien-Barlin, Februar 1896; LD Deposé; na zadní straně papíru Profily s typmi účesú Moderne Frisuren, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Dvě dámy v šatech / Moderní účesy

    No.: 3

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:06

    chromolitografie, 1895, 29 x 20,9 cm, DU Grosse Modenwelt, popis jednotlivých modelů šatů; PD Wien-Barlin, December 1895; LD Deposé; na zadní straně papíru Profily s typmi účesú Moderne Frisuren, lehce zažloutlý papír, u spodního okraje papír 1 cm natržen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dámy v kloboucích

    No.: 4

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:08

    litografie, 29,7 x 21 cm, DU 6. barevná příloha ku novým Pařížským Módám, papír lehce zažloutlý, uprostřed přeložen, místy lehce pokrčen, PN u okraje tmavší skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Walter Schneebel

    Dáma s perlovým náhrdelníkem

    No.: 5

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:10

    litografie, 29,7 x 21 cm, sign. PD Walter Schneebel, lehce zažloutlý papír, lehce pokrčen, na levém okraji papíru šedé šmouhy, u horního okraje nékolik drobných nažloutlých teček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v šatech / Moderní účesy

    No.: 6

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:12

    litografie, 29,4 x 21 cm, Du Grosse Modernwelt, pod nadpisem popis jednotlivých šatů, PD Wien-Berlin, Juli 1896; LD Deposé; zezadu na papíru Moderne Frisuren - typy moderních dobových účesú, papír lehce zažloutlý, na straně s účesy patrných nékolik drobných nažloutlých flíčků,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár v kloboucích

    No.: 7

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:14

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 11 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma s korunkou

    No.: 8

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:16

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy s kožíšky

    No.: 9

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:18

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na pravé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    No.: 10

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:20

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na levé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v rukavičkách

    No.: 11

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:22

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, na pravém okraji nažloutlý flek (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v turbanu a dáma v růžových šatech

    No.: 12

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:24

    kolorovaná mědirytina, 17 x 10,8 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, dole v levém rohu kousek papíru odtržen (nezasahuje do tisku,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    No.: 13

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:26

    kolorovaná mědirytina, 18 x 10,9 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 III., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Portrét dámy s kloboučky

    No.: 14

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:28

    kolorovaná mědirytina, 18,8 x 10,7 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 IV., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, u pravého okraje na papíru menší šedá šmouha,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár při rozhovoru

    No.: 15

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:30

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 11,3 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma s dopisem

    No.: 16

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:32

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,7 cm, značeno LD 5. Octobre 1841, PD 1772; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okraji papír lehce ztmavlý, na pravém okraji malý nahnědlý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v zelených šatech

    No.: 17

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:34

    kolorovaná rytina, 24,3 x 14 cm, značeno LD 25 Septembre 1841, PD 1769; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okraji papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár v dobových šatech

    No.: 18

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:36

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,8 cm, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v zelených šatech

    No.: 19

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:38

    kolorovaná rytina, 23,1 x 18 cm, nalepeno na papíru, DU: Flandre Damoiselle,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy při čtení dopisu

    No.: 20

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:40

    kolorovaná mědirytina, 24,3 x 14,8 cm, nalepeno na papíru, značeno LD 20. Septembre 1841, PD 1768; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, papír při okrajích nepatrně zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dámy na lavičce

    No.: 21

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:42

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,9 cm, značeno LD 15. Septembre 1841, PD 1766; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma v pruhovaných šatech a dáma v kloboučku

    No.: 22

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:44

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 5. Septembre 1841, PD 1764; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dámy v pláštích a kloboučcích

    No.: 23

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:46

    kolorovaná rytina, 24,4 x 14,8 cm, značeno LD 25 Aut. 1841, PD 1761; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma v modrém přehozu

    No.: 24

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:48

    kolorovaná rytina, 24,4 x 14,8 cm, značeno LD 31 Octobre1841, PD 1778; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Tři gentlemani

    No.: 25

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:50

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 31 Octobre1841, PD 1778; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma v červeném křesle

    No.: 26

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:52

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,5 cm, značeno LD 25 Octobre1841, PD 1777; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, na pravém okraji nepatrný flíček od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Svatební šaty

    No.: 27

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:54

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 15 Octobre1841, PD 1774; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, na pravém okraji a dole uprostřed menší žlutá skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma ve fialovém s žlutou šerpou

    No.: 28

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:56

    kolorovaná rytina, 17 x 10,8 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., papír lehce zašlý, na papíru několik bledě žlutých skvrn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma v modrých šatech s kloboučky

    No.: 29

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:58

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 V., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dámy u růžového keře

    No.: 30

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 VI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, na levém okraji papír mírně pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)