Bernard Daníček
Loď na moři
No.: 303Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids