Michael Florian

(1911-1984)

created many book illustrations for publishing houses like Melantrich, Symposion, Velehrad etc.

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové

    No.: 98

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:37

    dřevoryt, 1970, 7,8 x 11,8 cm, sign. PD Florian, PF 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Anděl strážný

    No.: 96

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:35

    dřevoryt, 1977, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, P.F. 1977 Václav Poppe, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové

    No.: 95

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:34

    dřevoryt, 1961, 16,5 x 12 cm, sign. PD Florian, P.F. 1961 Rudolf Truc, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové při cestě do Betléma

    No.: 94

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:33

    dřevoryt, 1973, 15 x 10 cm, sign. PD Florian, P.F. 1973 MUDr. Miroslv Macek s rodinou, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Sojka

    No.: 92

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:31

    dřevoryt, 1978, 15 x 10,5 cm, sign. PD MF, P.F. 1978 P. Novák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Mostecká věž

    No.: 90

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:29

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Červená Lhota

    No.: 75

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 14:14

    dřevoryt, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Soupis knižních značek

    No.: 900

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2021 11:03

    bibliofilie se dvěmi grafikami, 1977, 20,5 x 14,5 cm, jednotlivé listy signovány, vydal SSPE v Praze 1977 v počtu 150 výtisků, 24. str., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Neuskutečněný výtvarný přepis Květů zla

    No.: 377

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2021 15:00

    Bibliofilie, sign. dřevoryt s portrétem J. Čapka ve frontispisu M. Florian, vyd. jako soukromý tisk, 1965, ed. Kladenský lis, tisk J. Cipra, 99 výtisků, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    P.F. 1960

    No.: 408

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2021 18:26

    dřevoryt, 10,5 x 15,5 cm, signováno, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Zvěstování (PF 1963)

    No.: 98

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2021 18:24

    dřevoryt, 1962, 6,8 x 12,6 cm, sign. PD M. Florián, text v grafice: P. F. 1963 Rudolf Truc,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    No.: 239027

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2021 20:48

    dřevoryt, 1948, 10,2 x 6 cm, na papíru několik nažloutlých flíčků,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na náměstí

    No.: 234882

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2021 20:10

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 22 cm,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    No.: 226796

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2021 19:18

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    No.: 237435

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2021 18:12

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 20,5 cm, sign. PD M. Florian, č. 8/50, papír na spodním okraji pokrčen,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Sv. Jiří

    No.: 258046

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2021 14:15

    dřevoryt, 1954, 12,6 x 9,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    No.: 234876

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2021 18:16

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, značeno PD V. Florian, na levém okraji papíru drobná nahnědlá skvrnka,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kohout

    No.: 239026

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 04. 2021 20:04

    dřevoryt, 4,8 x 4,5 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Telči

    No.: 254696

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2021 18:16

    dřevoryt, 1970, 7,7 x 11,1 cm, sign. PD Floriánek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    No.: 246713

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2021 23:02

    dřevoryt, 25 x 16 cm,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Hrad Bouzov

    No.: 161936

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:05

    woodcut, 1958, 20,8 x 15,8 cm, sign. RD MFlorian, 170/59, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    No.: 234874

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2021 18:26

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, u pravého okraje papíru nažloutlá skvrnka,

    Current price: 350 CZK (15 €)