Ženská figura (Ex Libris MUDr. J., Moudrý)

    No.: 269967

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:56

    litografie, 9 x 6,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Mladá žena

    No.: 139108

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:53

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

    Hlava Jana Křitele

    No.: 267038

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 21:14

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    No.: 259199

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 19:40

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Vodník u vrby

    No.: 269468

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2023 22:36

    ocelorytina, 7 x 4,4 cm, levý horní roh papíru lehce ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Ježíš (Ex Libris F. X. Polák)

    No.: 267275

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2023 22:12

    barevný dřevořez, 9,1 x 7,2 cm, DU signatura, lehce zažloutlý a pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Podzimní krajina se stádem ovcí

    No.: 266399

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:23

    olej, plátno, 44 x 54 cm, rám, malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Panna Marie

    No.: 268991

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 13:33

    anaplast, 70,5 x 55 cm, mírně pokrčený papír, vodní skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

    Ikona

    No.: 268974

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 13:16

    malba na papíře nalepeném na dřevě, zlato, kov, 24,5 x 15 cm, ve dřevě dírky od červotoče, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Atelier K. Dudešek

    No.: 228512

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 18:32

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Sv. Jiří

    No.: 266396

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:28

    gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Tanečnice

    No.: 268372

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:05

    akvarel, tužka, papír, 47,5 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Staré město pražské

    No.: 268337

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:43

    olej, plátno, 80,5 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

    Slunečnice

    No.: 231312

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:31

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

    Jablko

    No.: 231311

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:30

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Domažlice

    No.: 195752

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 14:30

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    No.: 246794

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:16

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids