-
Neznámý autor
Balíček hracích karet
No.: 539Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
32 x tisk, papír, 10,5 x 6 cm, hrací karty z tiskárny Jana Rittera v Sirkové ulici v Praze
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
-
Neznámý autor
Zlatá kniha grad hotelu Šroubek v Praze
No.: 488Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, velké množství fotografií a ilustrací, vydáno vlastním nákladem, Praha, 1926, originální pevná vazba se zlacenou ražbou, 208s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pohlednice s podobiznami Vítězslava Nováka a Leoše Janáčka
No.: 612Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
3 x bromografie Vítězslava Nováka, 2 x bromografie Leoše Janáčka, 14 x 8,5 cm
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Neznámý autor
St. Johann
No.: 813Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:07
mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Stojící ženský akt
No.: 807Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:01
uhel, papír, karton, 64 x 35 cm
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Neznámý autor
Psací sada
No.: 796Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:50
., Psací sada, 6 ks, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
-
Neznámý autor
Madonna and Child
No.: 144Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
polychrome wooden sculpture, 39 x 11 x 6 cm, a wooden box is part of the work, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Modrý traktor
No.: 1320Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:40
digitální fotografie, 28,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor VI.
No.: 1319Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:39
digitální fotografie, 29 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor V.
No.: 1318Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:38
digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor IV.
No.: 1317Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:37
digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Žlutý traktor
No.: 1316Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:36
digitální fotografie, 28,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor III.
No.: 1315Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:35
digitální fotografie, 28,5 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor II.
No.: 1314Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:34
digitální fotografie, 29 x 41,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor I.
No.: 1313Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:33
digitální fotografie, 29,5 x 42 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červený traktor IV.
No.: 1312Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:32
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červený traktor III.
No.: 1311Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:31
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červený traktor II.
No.: 1310Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:30
digitální fotografie, 29 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červený traktor I.
No.: 1309Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:29
digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor
No.: 1308Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:28
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Traktor II.
No.: 1307Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:27
digitální fotografie, 29,5 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Traktor I.
No.: 1306Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:26
digitální fotografie, 28 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Vlak
No.: 1305Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:25
digitální fotografie, 29,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Vagón
No.: 1304Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:24
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Tank II.
No.: 1303Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:23
digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Neznámý autor
České letadlo
No.: 1302Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:22
digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Jeep
No.: 1301Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:21
digitální fotografie, 29,5 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Vojenské auto
No.: 1300Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:20
digitální fotografie, 29,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Tank
No.: 1299Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:19
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Neznámý autor
Americký tank
No.: 1298Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:18
digitální fotografie, 29,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids