Biblický motiv

    No.: 491

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 18:10

    mědirytina, 13,2 x 9,3 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.

    No.: 481

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 18:00

    tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Castello D´Albertis

    No.: 472

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 17:51

    historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    No.: 471

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 17:50

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Letní olympijské hry 1948 v Londýně

    No.: 470

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 17:49

    4x fotografie, 24 x 30 cm, 4x bromostříbrná fotografie, lehce pomačkané v rozích, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Námořní bitva

    No.: 262

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:21

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen,

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

    Reklama Palaba

    No.: 218

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 13:37

    tisk, 24 x 18,5 cm, barevný tisk, reklama, nalepeno na papíře, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Reklama Palaba

    No.: 217

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 13:36

    Z Jiráskova Hronova

    No.: 212

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 13:31

    album 15 fotografií, 30. léta 20. století, 22 x 16 cm

    Current price: 250 CZK (10 €)

    No.: 167

    Auction price: 30.000 CZK (1.112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 12:46

    Current price: 30.000 CZK (1.112 €)

    No.: 130

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 12:09

    kniha, vyd. Česká expedyce, Kramériusowi dědicové, Praha, 1809, přel. Abraham z Gynterrodu, 380s., restaurováno - sešito do nových papírových desek, listy místy ušpiněné,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Revue de la Mode (Gazette de la Famille)

    No.: 127

    Auction price: 5.500 CZK (204 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 12:06

    kniha, obs. 47 ručně kolorovaných rytin, ročník 1880: No. 465, 467, 468 a 469 a z ročníku 1881: No. 470-484, 486-511, 513 a 515, polokožená vazba, místy flíčky na listech, rytiny většinou ve velmi dobrém stavu, odřený hřbet desek,

    Current price: 5.500 CZK (204 €)

    Robotnické seznamy

    No.: 119

    Auction price: 1.700 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 11:58

    sešit, 35 x 22 cm, ručně psaný český text, pravděpodobně robotnické seznamy, pol. 18. století, volný knižní blok, 80s., stránky opotřebované, místy potrhané, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.700 CZK (63 €)

    Liber Juramentorum

    No.: 117

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 11:56

    kniha, 24 x 19 cm, ručně psaný německý právnický text, zdobené písmo, kresby, vytvořeno v Praze, 1764, clpl. vazba, 130s., lehce opotřebená vazba, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

    Rukopis

    No.: 71

    Auction price: 7.000 CZK (260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 11:10

    inkoust, pergamen, 56 x 44,5 cm, latinský rukopis na pergamenu, opis darovací listiny z Padovy z konce 15. století, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 7.000 CZK (260 €)

    Japonská společnost

    No.: 1151

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:57

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Před chrámem

    No.: 1150

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:56

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm,

    Pohled na Špilberk

    No.: 1134

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:40

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,5 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně pomuchlaný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Brno

    No.: 1133

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:39

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14,4 cm, LD zašpiněno, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Broumov

    No.: 1126

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:32

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 16 cm, papírová pasparta, Vyd. Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Pohled na Hradčany a Malous tranu z cesty na Petřín

    No.: 1097

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:03

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 23 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Carolinum

    No.: 966

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:52

    rytina, 11,7 x 8 cm, lehce zažloutlý papír, při okrajích skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

    Mapa Moravy

    No.: 947

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:33

    ručně kolorovaná mědirytina, 29,5 x 33,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Plan - Der könig Hauptstadt PRAG Trigono

    No.: 877

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:23

    mapa, tisk, 96 x 101 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Modlitební knížka

    No.: 309

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, 14 x 8,5 cm, ručně psaná a malovaná modlitební kniha, černý a červený německý text, bar. malované iniciály, 1833, celokožená vazba, kožené pouzdro, dvě stránky natržené, vazba na hřbetu opotřebená, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Vyobrazení města Plzně v Čechách, které bylo generálem z Mansfeldu obléháno a dobyto. Roku 1618.

    No.: 374

    lept, ruční papír, 1618, 27 x 34,8 cm, místy mírně zažloutlý papír, Abbildung der Statt Pilsen in Böhmen und wie selbige durch Gen. von Mansfeld belägert und eingenommen worden. Anno 1618. Obraz Plzně je kreslen z ptačí perspektivy, různé stavby jsou kresleny velmi podrobně. Útok vojsk generála Mans…

    Nové stavby pražské

    No.: 480

    kniha, 68 fotografických snímků na 64 listech (1 tabule chybí, č. 29); fasády, detaily, vrata, vestibuly, vyd. Ant. Schroll & Co., Vídeň, 1906, světlotisk, volné listy v pův. plpl. deskách, místy flíčky na listech, okraje desek mírně opotřebeny, dobrý stav,

    Můj šálek kávy

    No.: 520

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    fotografie, monotématické leporelo 14 fotografií autorem sledovaného šálku kávy v měnícím se prostředí, kartonové desky, vzadu značka, otisk/stopa šálku na desce, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Ibišek bahenní

    No.: 659

    ručně kolorovaná litografie, 45,8 x 29 cm, nepatrně zažloutlý papír, DU drobně zašpiněno,

    Current price: 1.300 CZK (49 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Jiřina zahradní

    No.: 658

    ručně kolorovaná litografie, 41 x 26 cm, mírně zažloutlý papír, několik drobných zahnědlých skvrnek mimo tisk,