Karel Kotrba

(1903-1969)

  • Karel Kotrba

    (1903-1969)

    Sekretářka

    No.: 577

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:08

    akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Karel Kotrba

    (1903-1969)

    Váša Příhoda

    No.: 281100

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:12

    akvarel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 20,7 cm, sign. PD Kotrba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)