-
Neznámý autor
Policejní auto VB
No.: 1291Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:11
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Policejní auto II.
No.: 1290Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:10
digitální fotografie, 29 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Policejní auto I.
No.: 1289Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:09
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Hasičské auto II.
No.: 1288Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:08
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červené nákladní auto II.
No.: 1287Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:07
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Velké červené auto
No.: 1286Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:06
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Autobus
No.: 1285Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:05
digitální fotografie, 29,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Bílé auto
No.: 1284Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:04
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Modré auto
No.: 1283Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:03
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Oranžové auto II.
No.: 1282Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:02
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Oranžové auto I.
No.: 1281Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:01
digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Hasičské auto
No.: 1280Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:00
digitální fotografie, 28,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Staré Hasičské auto
No.: 1279Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:59
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červené nákladní auto I.
No.: 1278Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:58
digitální fotografie, 28,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Řeka u zámku
No.: 1269Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:49
akvarel, tužka, papír, 20 x 30,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 1263Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:22
olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
Mlýn
No.: 1238Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:21
tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Stavení
No.: 1324Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:20
akvarel, papír, 25 x 34 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Neznámý autor
Žena v kožichu
No.: 1326Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19
olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 202 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Podzimní lesní krajina s potokem
No.: 1273Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:18
akryl, plátno, 43 x 48 cm, napínací rám, LN mírně promáčklé plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
No.: 281020Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2024 17:48
lept, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Muž na koni
No.: 279013Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 15:32
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Karlštejn
No.: 274320Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 15:10
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Studie stromu
No.: 260167Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 14:48
olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vesnice
No.: 231314Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Cheb
No.: 223795Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 14:16
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Strom
No.: 213149Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 14:12
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
...a - hoj...
No.: 201123Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 14:06
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Malíř selských motivů
No.: 197728Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 14:04
lithography, 13,2 x 17,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
No.: 186104Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 14:00
pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK