Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)

    No.: 278625

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:40

    zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)

    No.: 278624

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:38

    kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Čert (ex libris Al. Kucík)

    No.: 278613

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Spickendorf

    No.: 268946

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:42

    akvarel, běloba, papír, 1935, 36 x 28 cm, rám, PD popsáno, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Automobilka

    No.: 274647

    Auction price: 140 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:54

    tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 440 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Pozdrav od čerta

    No.: 274523

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:27

    tuš, papír, 1912, 9 x 13,5 cm, rám, kresba reliéfně vystupuje nad papírem, datováno 5./12.1912, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Písek

    No.: 274424

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:30

    akvarel, pastel, papír, 27 x 39 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Plachetnice

    No.: 279026

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2023 15:32

    olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Lesní ráno

    No.: 277991

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:10

    voskový pastel, papír, 26,5 x 21,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, u horního okraje papír pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Pár

    No.: 277990

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:08

    voskový pastel, papír, 16 x 18 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Neznámý autor

    Kostel

    No.: 277988

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:04

    voskový pastel, papír, 20,8 x 14,9 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Věž mezi stromy

    No.: 277986

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:00

    voskový pastel, papír, 16,4 x 20,7 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Muž s bradou

    No.: 277985

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 19:58

    voskový pastel, papír, 21,5 x 15,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Portrét T.G. Masaryka

    No.: 260072

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 20:42

    litografie, 29 x 21,8 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Kopretiny ve váze

    No.: 249547

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 19:58

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    No.: 278245

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:29

    uhel, papír, 50,5 x 31,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Kompozice

    No.: 277804

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:35

    tisk, pastel, papír, 45 x 33 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Postava

    No.: 277803

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:34

    kombinovaná technika, papír, 33 x 24 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Reprodukce

    No.: 277802

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:33

    tisk, 43 x 55 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Ukřižování

    No.: 274615

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 17:16

    olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Démoni

    No.: 254634

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 15:40

    tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Tajuplný les - návrh ilustrace

    No.: 276939

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 22:40

    zkušební tisk , 21,6 x 9 cm, rožky mírně ohnuté, při okrajích stopy po papírové pásce , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Neznámý autor

    Jitka a Květa Válovy, malá retrospektiva

    No.: 251320

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:54

    tisk, plakát, 2011, 67 x 47 cm, plakát v výstavě v Oblastní galerii Litoměřice, 2011, při horním okraji pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Neznámý autor

    Hra na diagnózu, Julij Krelin

    No.: 276492

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 15:31

    konvolut kreseb na ultrfánu

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Chaloupka s doškovou střechou

    No.: 267375

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:50

    olej, plátno, 20 x 25 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Neznámý autor

    Statek

    No.: 267368

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:44

    lept, 16 x 20 cm, sign. PD nečitelně, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Zátiší

    No.: 257117

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 16:26

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 22 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Rytíř

    No.: 237943

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 18:44

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Úplněk nad Nerudovkou

    No.: 217497

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2023 15:58

    etching, 16 x 13 cm, sign. RD illegible, no. 34/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Porážka francouzů v Holandsku

    No.: 274445

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 21:32

    mědirytina, 31 x 39,2 cm, papír uprostřed přeložen, na papíře místy zažloutlé skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.