-
Neznámý autor
Policejní auto VB
No.: 1291Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:11
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Policejní auto II.
No.: 1290Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:10
digitální fotografie, 29 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Policejní auto I.
No.: 1289Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:09
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Hasičské auto II.
No.: 1288Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:08
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červené nákladní auto II.
No.: 1287Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:07
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Velké červené auto
No.: 1286Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:06
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Autobus
No.: 1285Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:05
digitální fotografie, 29,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Bílé auto
No.: 1284Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:04
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Modré auto
No.: 1283Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:03
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Oranžové auto II.
No.: 1282Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:02
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Oranžové auto I.
No.: 1281Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:01
digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Hasičské auto
No.: 1280Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:00
digitální fotografie, 28,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Staré Hasičské auto
No.: 1279Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:59
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červené nákladní auto I.
No.: 1278Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:58
digitální fotografie, 28,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Řeka u zámku
No.: 1269Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:49
akvarel, tužka, papír, 20 x 30,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 1263Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:22
olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
Mlýn
No.: 1238Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:21
tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Stavení
No.: 1324Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:20
akvarel, papír, 25 x 34 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Neznámý autor
Žena v kožichu
No.: 1326Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19
olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 202 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Podzimní lesní krajina s potokem
No.: 1273Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:18
akryl, plátno, 43 x 48 cm, napínací rám, LN mírně promáčklé plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
U řeky
No.: 281836Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:43
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Luční krajina
No.: 281835Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:42
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zřícenina
No.: 281838Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:41
olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
No.: 281802Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 281786Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mercuriális perénnis
No.: 209380Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mužský profil
No.: 209409Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:10
tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Skicy
No.: 217072Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:09
3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Beduín
No.: 274420Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pane továrníku..
No.: 281823Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED