auction history

    Wien Freyung

    No.: 1127

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 03. 2018 23:54

    lept, 20 x 15 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Řetězový most v Praze

    No.: 1125

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 03. 2018 23:52

    lept, 19,7 x 26,7 cm, sign. PD Emil Wänke, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids

    Štramberk

    No.: 1119

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 03. 2018 23:46

    lept, akvatinta, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Carl. W. Würbs

    (1807-1876)

    Klingenberg

    No.: 1111

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 03. 2018 23:38

    ocelorytina, 1938, 11,6 x 15,7 cm, značeno LD v desce Gez. v. Würbs a PD Durch C. Susemihl & Sohn in Darmst, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Carl. W. Würbs

    (1807-1876)

    Hohenfurth (Cisterciácký klášter Vyšší Brod)

    No.: 1109

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 03. 2018 23:36

    ocelorytina, 1938, 10,2 x 15,3 cm, značeno LD v desce Würbs del. a PD E. Höfer sc., ze souboru Obrazy z naší domoviny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Die Kleinseite mit dem Hradschin in Prag

    No.: 1105

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 03. 2018 23:32

    mědirytina, 12,3 x 16,3 cm, značeno LD Gel. v. Ludwig Lange, PD Stahlst. v. Joh. Poppel, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

    Sternberg (hrad Šternberk)

    No.: 1103

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 03. 2018 23:30

    mědirytina, 9,9 x 15,5 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)