auction history

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praga Belveder

    No.: 1244

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:36

    ocelorytina, 9 x 15,7 cm, sign. PD JHerčík, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • František Emler

    (1912-1992)

    Náměstí

    No.: 1243

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:35

    litografie, 10 x 14 cm, sign. PD F. Emler, rám, 88/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Zita Kabátová

    (1913-2012)

    No.: 1237

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    suchá jehla, 6,2 x 11 cm, sign. PD Zdenka Kabátová - Táborská, VII.20, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • M. Chládek

    Jezero

    No.: 1241

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:34

    kamenoryt, 1963, 36 x 34,5 cm, sign. PD M. Chládek 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Eva Janíčková

    Stavovské divadlo

    No.: 1239

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:33

    lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Stanislava Konrádová - Břežková

    (1916)

    Afrikány

    No.: 1236

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:31

    barevná suchá jehla, 20 x 21,5 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

    (1916)

    No.: 1235

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:30

    suchá jehla, 27,3 x 11,1 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, 11/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ladislav Tousek

    (1895-?)

    Les

    No.: 1266

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:29

    olej, sololit, 1956, 30 x 32,5 cm, sign. PD Láďa Tousek 56, mírně zašpiněná malba, místy oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • J. Tauš

    Tvary

    No.: 1248

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:28

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 501 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Potok

    No.: 1329

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:27

    olej, sololit, 54 x 99,2 cm, rám, zažloutlá malba, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina s řekou

    No.: 1230

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:26

    watercolour, paper, 32,7 x 45 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina se snopy

    No.: 1231

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:25

    watercolour, paper, 1982, 29,8 x 42 cm, signed RD Plas 1982, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Plas

    Pohled na vesnici

    No.: 1232

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:24

    watercolour, paper, 1979, 29,5 x 41,8 cm, signed RD Plas 79, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Plas

    No.: 1233

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:23

    watercolour, paper, 1982, 29,8 x 42 cm, signed LD Plas 82, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    No.: 1263

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:22

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

    Mlýn

    No.: 1238

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:21

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Stavení

    No.: 1324

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:20

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

    Žena v kožichu

    No.: 1326

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19

    Current price: 202 CZK (9 €)

    Podzimní lesní krajina s potokem

    No.: 1273

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:18

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    No.: 1240

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Krajina před bouřkou

    No.: 1323

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Horská chata

    No.: 1325

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:15

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Kvetoucí akt

    No.: 1328

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:14

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

    Zasněžená krajina

    No.: 1267

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:13

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Řeka

    No.: 1268

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:12

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Jezero u lesa

    No.: 1271

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11

    Current price: 1 CZK (1 €)

    No.: 1274

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:10

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Břetislav Menčík

    (1883-1958)

    Portrét ženy

    No.: 1272

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:09

    pastel, uhel, karton, 38,5 x 29 cm, sign. PD B. Menčík, rám, na dolní straně papír mírně zašpiněn, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 202 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    No.: 1327

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:08

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Kryštof

    Vesnička

    No.: 1249

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:07

    pastel, papír, 1976, 27 x 47 cm, sign. LD Kryštof 76, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)