Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original X)
No.: 269439Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:58
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, na pravém okraji tři tiskové značky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original IV)
No.: 269437Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:54
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka, Aantiqari.at Radhošťská,
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original IX)
No.: 269436Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:52
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka a dva narezavělé flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Joan Miró
(1893-1983)
Suite Sculptor II
No.: 267742Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 20:08
lithography, 1974, 19,8 x 39,5 cm, sign. lower/right Miró, slightly yellowed paper, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Joan Miró
(1893-1983)
Suite Sculptor I
No.: 267741Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 20:07
Joan Miró
(1893-1983)
Abstraction (Lithograph original VIII)
No.: 267740Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 20:06
lithography, 1972, 31,7 x 49,5 cm, folded in the middle, traces of overstitching from the book binding in five places, Aantiqari.at Radhošťská,