František Končel

(1918-?)

  • František Končel

    (1918-?)

    Zátiší s houbami

    No.: 260296

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 18:12

    olej, plátno, 39 x 59 cm, sign. LD Končel, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids