Neurčený

  • Neurčený

    Loď v zálivu

    No.: 274432

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 21:04

    akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids