Neurčený
Loď v zálivu
No.: 274432Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 21:04
akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids