Jan Saudek

  • Jan Saudek

    Klíč

    No.: 38

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 19:07

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1973/1979, 26,8 x 23,6 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jan Saudek

    Rodina (Objetí)

    No.: 36

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 19:05

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1966/1982, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Saudek

    Marcela (Katčin klaun)

    No.: 30

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:59

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1980, 22,5 x 17,2 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Saudek

    Georgetta (Hairy/She Goes Strong)

    No.: 26

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:55

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1984, 20,7 x 28 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Saudek

    Luisa (Whore with Heart Locket)

    No.: 25

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:54

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 37,6 x 28,1 (27 x 22) cm, sign. LD Jan Saudek, 3/30, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Jan Saudek

    Dívka Yid (Little Girl in Underpants and white Shoes)

    No.: 23

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:52

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 38 x 28,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 7/20, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Saudek

    Patrik a Denisa

    No.: 20

    Auction price: 16.000 CZK (640 €)

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1982/1984, 25,7 x 38,8 cm, sign. DU Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 17.000 CZK (680 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jan Saudek

    Who Cares? (Mily, tanečnice)

    No.: 19

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:48

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 32,8 x 28,7 cm, sign. PD Jan Saudek, 2/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Saudek

    Milan

    No.: 18

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:47

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1975/1980, 37,5 x 27,3 cm, sign. PD Jan Saudek, 26/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

  • Jan Saudek

    Nude Boy (Image No. 27)

    No.: 16

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:45

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1972/1980, 36,6 x 27,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Saudek

    Maruška

    No.: 12

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:41

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1975/1980, 36,7 x 28,5 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jan Saudek

    Motýl, co nikdy nevzlétnul

    No.: 11

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:40

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1978/1979, 27,2 x 35 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno a značeno razítkem Jacques Baruch Gallery, Chicago, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděn…

    Current price: 16.000 CZK (640 €)

  • Jan Saudek

    Očekávání (Expectation, Image No. 146)

    No.: 6

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:35

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977/1978, 32 x 29 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Saudek

    Černé slzy (Black Tear/Tears of Love)

    No.: 5

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:34

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1969/1980, 37,6 x 29,4 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Saudek

    No.: 467

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

    tisk, 2020, 100 x 70 cm, sign. PU Jan Saudek

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jan Saudek

    The best of Jan Saudek

    No.: 531

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    katalog, podpis J. Saudek, vydáno k výstavě Jana Saudka, Praha 2005, 112 s., brož., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jan Saudek

    Mary No. 1

    No.: 63

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2020 15:00

    lithography, 2020, 37 x 38,5 cm, signed lower/right Jan Saudek, no. 31/85, the author's first graphic work, which he created exclusively for the Vltavín Gallery and presented during the PREMIERE exhibition (August 6 - September 25, 2020)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Estimate: 20 000 - 25 000 CZK

  • Jan Saudek

    Mary No. 1

    No.: 66

    Auction price: 55.000 CZK (2.200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 15:00

    acrylic, hardboard, 39 x 58 cm, signed lower/right Jan Saudek, framed

    Current price: 55.000 CZK (2.200 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

    Estimate: 80 000 - 120 000 CZK

  • Jan Saudek

    Nástěnný kalendář 2016

    No.: 1176

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 14:23

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 42 x 42 cm, sign. PD Jan Saudek, 884/2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jan Saudek

    The Boot #819

    No.: 251711

    Auction price: 24.000 CZK (960 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:58

    ručně kolorovaná fotografie, 6/16/97, 20,5 x 31,5 cm, sign. PD Jan Saudek, Vyučil se fotografem, poté studoval reprodukční fotografii na Státní grafické škole v Praze. V letech 1952–1983 pracoval jako dělník v tiskárně. Od roku 1983 je fotografem ve svobodném povolání. Zabývá se také malířskou tvorb…

    Current price: 24.000 CZK (960 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids