Pohled do kraje

olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 222016

Auction price: 3.500 CZK (146 €)

Planned termination: 12. 06. 2024 14:30

Current price: 3.500 CZK (146 €)