Souboj
kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 234372
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:38
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids