Kupky sena
litografie, 34 x 45,5 cm, sign. PD Pitrmann, rám, dole slepotiskové razítko výtvarníka
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 245689
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 14:08
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids