Krávy na pastvě
olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 266456
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:02
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids