Herec, který kdysi hrával Romea
linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
ID: 266460
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:27
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids