Loďka
olej, karton, 30,5 x 39,5 cm, sign. LD Houdek, rám, malba při okrajích mírně odřená
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 267048
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 22:12
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids