Vykoupení
akryl, olej, plátno, 2020, 31,5 x 22 cm, sign. LD AK 20
ID: 267352
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:54
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
ID: 267352
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)