Vykoupení
akryl, olej, plátno, 2020, 31,5 x 22 cm, sign. LD AK 20
ID: 267352
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 17:54
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
ID: 267352
Auction price: 1 CZK (1 €)
Current price: 201 CZK (9 €)