Ex Libris Josef Šneidr
litografie, 1971, 6,5 x 5 cm, sign. DU Jiří Bouda 71
ID: 275694
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:02
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)