Malá šlechtična
litografie, 2009, 6,8 x 21,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 09
ID: 280690
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:10
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)