Rybník v Poličce
litografie, 1990, 20,5 x 16 cm, sign. PD J. Mádlo 1990, pasparta, č. 117/200, zezadu věnování, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
ID: 280896
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids