Neuberg
olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 280929
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
ID: 280929
Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)