Cesta lesem
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279027
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2024 16:20
Current price: 600 CZK (25 €)