Letní volání
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále
ID: 281671
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:54
Current price: 3.000 CZK (125 €)