Hradčanské náměstí
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám
Provenience: z ateliéru autorky
the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
ID: 281672
Auction price: 10.400 CZK (434 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:55
Current price: 10.400 CZK (434 €)