Ulice neřesti
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281679
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:02
Current price: 8.000 CZK (334 €)