Tragédie v cirku…
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281680
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:03
Current price: 8.000 CZK (334 €)