olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:29
Current price: 400 CZK (17 €)