Květinové vlasy
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír
ID: 281902
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:30
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu