Sen z Galerie Pitti
litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno
ID: 282009
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:16
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK