Petr Ptáček (1965)

Ex libris Eva a Jiří Němcovi

litografie, 2004, 7 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, autorský tisk

ID: 218748

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 19:24

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu