Petr Ptáček (1965)

Ex libris Eva a Jiří Němcovi

litografie, 2004, 7 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, autorský tisk

ID: 218748

Auction price: 250 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 19:24

Current price: 250 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID5**3 History of bids