akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová
Antiqari.at Radhošťská
ID: 220932
Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:25
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)