Anna Nečasová

akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová

Antiqari.at Radhošťská

ID: 220932

Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:25

Aktuální cena: 70 CZK (3 €)